FK Brandýsek

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Přestřelka se Zákolany v náš prospěch

I v dalším kole slavila mladší přípravka Brandýska vítězství, když přivítala v domácím prostředí protivníka ze Zákolan, s kterým po divoké přestřelce zvítězila 14:7.

Týmy mladších přípravek Brandýska a Zákolan se v této sezoně mistrovských utkání střetli poprvé a dle dosavadních výsledků obou týmů se jednalo o nejsilnější oddíly v naší skupině. V posledním našem klání jsme dokázali nad zákolanskými zvítězit na jejich poháru na začátku září ve finále 4:2 a uzmuli jsme jim domácí vítězství, což mohlo trochu utkání nadechnout příchuť odvety. Premiéru v našem zápase měli nové dresy, které získal náš klub z dotace pro mládežnické oddíly ze Středočeského kraje.

Od začátku se hrál útočný fotbal na obou stranách, kde akce střídala akci a skóre zápasu se stále měnilo a týmy se přetahovaly o vedení, což mělo za výsledek divoké skóre 6:4 po první třetině zápasu. Do druhé třetiny vstoupili naši mladí borci svižněji a dokázali několikrát využít chyb individuálně jinak zdatných hráčů hostujích Zákolan, a tak jsme šli do druhé přestávky s dostatečným vedením 12:6. Ve třetí třetině v obou týmech dostali přednost mladší ročníky obou týmů a tak branek už tolik nepadlo a skóre se kosmeticky upravilo na konečných 14:7.

FK Brandýsek - Fotbal Zákolany 14:7

Branky: Kubín 7, Kinský 4, Šerák 2, Jan Krutský