FK Brandýsek

Oficiální stránky fotbalového klubu

Příští zápas

Domácí výhry mladší přípravky

Netradičně v úterý 24.září sehrála brandýská mladší přípravka odložené kolo své soutěže, když původní termín zápasů 13.září byl odložen z důvodu dešťových přeháněk v ČR. Mladí fotbalisté postupně vyzvali týmy Vraného/Peruce a Sokola Smečno. V obou zápasech jsme slavili vítězství v poměru 11:3 a 4:2.

V prvním zápase jsme vyzvali hráče spojených týmu Vraného/Peruce. Lepší úvod si náš tým ani nemohl přát, když v úvodní minutě jsme vedli po střele Samíka Žitniaka 1:0, postupně jsme navyšovali vedení, které se na konci poločasu zastavilo na skóre 6:3. I v druhé části zápasu byli naši hráči aktivnější a soupeř, který hrál druhý zápas po sobě, začal fyzicky ztrácet, což se projevilo na konečném skóre, který brandýští navýšili na konečných 11:3.

FK Brandýsek -. Vraný/Peruc 11:3 (6:3)

Branky: Kubín 4, Holub 3, Žitniak 2, Kinský, J.Krutský

Do druhého poločasu jsme nastoupili proti odpočatému soupeři ze Smečna, který byl ze začátku více aktivnější, ale byl to opět náš tým, který šel do vedení znovu jako v prvním zápase Samíkem Žitniakem. Nedlouho poté, ale soupeř srovnal na 1:1 a drama pokračovalo po celý první poločas, kdy se oba týmy rvali o každý metr hřiště a z pohledu diváka se hrál pěkný fotbal, do druhé půle se šlo za nerozhodného stavu 2:2. Hned na začátku druhého poločasu využil hrubky gólmana hostí Kuba Kubín a poslal náš tým opět do vedení 3:2, následně z další akce přidal svoji třetí branku v zápase opět Kubín - 4:2. Do konce zápasu ještě oba týmy neproměnili další své příležitosti a tak výsledek zápas skončil na stavu 4:2

FK Brandýsek - Sokol Smečno 4:2 (2:2)

Branky: Kubín 3, Žitniak